Pakkan Okullarına Hoş geldiniz | Beykoz - İSTANBUL

  • 444 75 60Bizi Arayın!

  • info@pakkan.com.tr Bize Yazın!

Destek Hizmetler

  • GÜVENLİK
  • ULAŞIM
  • TEMİZLİK

YEMEK

Sevgili Pınar Kaftancıoğlu tarafından 2003’te Nazilli’de kurulan İpek Hanım Çiftliği doğal sağlıklı ve lezzetli ürünleri ile öğrencilerimiz için özenle seçtiğimiz beslenme ortağımız. Sevgi, emek, cesaret ve deneyimin birleştiği bir yapı, Pakkan Okulları’na el veriyor. İlk günden beri kendi çocukları için Pınar Hanım’ın felsefesi doğrultusunda beslenmeyi ilke edinen ekibimiz, Pakkan Okullarında da bu alışkanlığını sürdürecektir.

Amacımız öğrencilerimizde beslenme bilincini geliştirerek tarladan tabağa kadar olan her adımda İpek Hanım Çiftliği’nin belgelenmiş özen ve hassasiyetini öğrencilerimize sunmak olacaktır. Lezzet, reçete, doğallık, menü oluşturma, gıda dengesi kadar temizlik ve hijyen konularındaki kalite standardı da göz önüne alınarak güvenli bir hizmet sunulacaktır. Beslenmeler ve öğle yemeğini annemizin, anneannemizin, babaannemizin hazırladığını varsaymış olmanın verdiği iç rahatlığıyla oturacağız masalarımıza. Süt ürünleri ve et tarzı gıdalar için yine İpek Hanım’ın Çiftliği şemsiyesi ve güvencesi altında Kars’tan sevgili İlhan Koçulu ve ekibi en taze, en lezzetli ürünleri sunacak, en güzel ekmekleri yapan Alishiro ve ekibi sağlıklı karbonhidrat almamızı sağlayacaklar.

ipek hanımın çiftliği

Tarladan tabağa sürecinde İpek Hanım Çiftliği’nin Okullar Koordinatörü sevgili Dilek Ayta yanımızda olacaktır.

Evet, Pınar Kaftancıoğlu… Söylenecek çok şey var. Umutlarımızı kaybettiğimiz bir anda sevdiklerimizin, kıymetlilerimizin nasıl besleneceğine şaşırıp kalmışken yolumuzu aydınlattınız. Her bir lokmayı sayenizde şifa niyetine yiyoruz. Çevrenizde oluşturduğunuz halka tam sizin gibi, yüreği insan sevgisiyle dolu, enerjik, güler yüzlü bir grup... Ekip olarak sizin felsefenize, emeğinize, cesaretinize, enerjinize tam destek verdiğimizi bilmenizi isteriz. Teşekkürlerimizle…

SAĞLIK

SAĞLIK - MEDLINE Acil Sağlık Hizmetleri (Tam zamanlı okul hemşiresi)
Acil Doktorlu Kara Ambulansı Hizmeti
Hizmetimizin kapsamı, Medline üyelerinin acil bir durumda telefonla Medline’a ilk ulaştığı andan itibaren, bulunduğu yere ulaştırılan acil doktor ve full yoğun bakım donanımlı ambulans ile tedavisi tamamlanıncaya veya en uygun hastaneye transportu ve hekim ile buluşmasını takiben hastanedeki yatağına teslim edilinceye kadar sürer ve kişinin yakınlarının haberdar edilmesi ile sonuçlanır. Medline ambulansları, uluslararası standartlardaki donanımıyla doktor, anestezi teknisyeni ve ilk yardım eğitimi almış sürücüden oluşan bir ekiple hizmet vermektedir.

365 Gün 24 Saat Telefon ile Tıbbi Danışmanlık Hattı
Hangi saatte olursa olsun (0212) 444 12 12 numaralı telefondan kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmeti Alarm Merkezi’ndeki görevli hekimler tarafından verilmektedir. İlk çalışta hekim tarafından açılan bu telefona, GSM operatörlerinden alan kodu çevrilmeden ulaşılabilmektedir. Acil olan veya olmayan durumlarda Alarm Merkezi’ndeki hekim tarafından Medline Üyesine mevcut sağlık problemi konusunda aydınlatıcı bilgi verilir ve yapılması gerekenler konusunda yönlendirilir. Bu hizmette, ilaç tavsiye edilmez ve reçete düzenlenmez.

Hastane Organizasyonu
İlk müdahale yapıldıktan sonra, ekip doktoru hastanın hastane koşullarında tedavi görmesine karar verirse, öncelikle hastaya ve hasta yakınına gitmek istediği hastane sorulur. Hastanın durumu belli donanıma sahip bir hastanede çözülmesi gereken özel bir durumsa, Medline ekibi hasta ve hasta yakınına bu konudaki alternatifleri sunar ve hastanın hastanedeki yerinin önceden hazırlanmasını sağlar.

Medikal Bilgi Köprüsü
Medline, ileri bilgisayar donanımı ve mobil iletişim teknolojisiyle hasta, hasta yakını, ambulans ekibi, alarm merkezi doktoru ve hastane arasında medikal iletişim sağlayarak zaman kaybının önüne geçilmesini sağlamaktadır.

ULAŞIM